SZEREGÓWKA NIEMODLIN

SZEREGÓWKA NIEMODLIN

OSIEDLE CHOPINA to modelowe osiedle projektowane i budowane przez nas, architektów Modernstudio, co od samego początku stanowi o jego wyjątkowości i indywidualności, a przede wszystkim ma odpowiadać potrzebom nowoczesnych mieszkańców. W przeciwieństwie do
standardowych osiedli i zabudowy tego typu, powstających chaotycznie na obrzeżach miast, Osiedle Chopina pomyślane zostało jako jednostka wyposażona w podnoszące komfort życia elementy funkcjonalne i wykończeniowe.
ARCHITEKTURA budynków znacząco różni się od typowej zabudowy szeregowej. Indywidualne podejście do każdego segmentu oraz chęć nadania nowej jakości życia spowodowało, że budynki bardziej przypominają wygodne do funkcjonowania osiedle domków jednorodzinnych.
Pomimo zróżnicowanej powierzchni każdego segmentu optymalnie wykorzystano ich przestrzeń funkcjonalną, zapewniając otwartą strefę dzienną na parterze oraz intymną /nocną/ na piętrze. Nowoczesny wygląd budynków podkreśla wykończenie elewacji. Szczególnie efektownie prezentują się geometryczne ceglane sześciany, które prócz nadania pełnej wysokości pomieszczeń pierwszej kondygnacji, rozbijają bryłę i nadają jej ciekawy, niepowtarzalny wygląd.
UKŁAD FUNKCJONALNY zakłada różnorodność i dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Dostępne są segmenty o powierzchni od 100 do 140 m², z różną powierzchnią pokoi, z garażem lub bez.

Projekt: 2017
Realizacja: 2018
Inwestor: modernstudio development
Miejscowość: Niemodlin