MODERN STUDIO jest autorską pracownią architektoniczną założoną w 2008 roku przez architekta Macieja Rempalskiego. Jako zespół młodych ludzi cechuje nas kreatywność, otwartość umysłu i umiejętne wykorzystanie nowoczesnych technologii. Do każdego projektu podchodzimy jak do wyzwania – indywidualne i ambitnie, pamiętając, że “sztuka architektury wyrasta z piękna i zrozumienia potrzeb człowieka”. Myślimy ideologicznie, przekładając pomysł na koncepcję przestrzenną z poszanowaniem kontekstu miejsca. Projektujemy architekturę mieszkaniową jedno- i wielorodzinną, obiekty usługowe, przestrzeń publiczną i wnętrza. Zapraszamy do współpracy – razem stwórzmy coś niepowtarzalnego!

OFERTA

ARCHITEKTURA

Nasze myślenie o architekturze to: koncepcja, idea, kontekst miejsca.

Zaprojektowany budynek lub przestrzeń przedstawiamy na szkicach, wizualizacjach i rysunkach technicznych, a następnie uzupełniamy o projekty branżowe, a także uzgodnienia i opinie, niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę.

Opracowujemy:
– projekty koncepcyjne
– projekty architektoniczno-budowlane (wielobranżowe)
– projekty wykonawcze i warsztatowe

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

Indywidualność budynku to także jego wnętrza, które powinny stanowić spójną całość z bryłą.

Szczegółowo opracowujemy projekt wnętrza pod względem:
– funkcjonalności i ergonomii,
– unikatowego designu,
– nowoczesnych technologii.

Ostateczna forma projektu to fotorealizatycne wizualizacje, rysunki dla wykonawców oraz lista elementów wyposażenia wnętrz.

NADZÓR
AUTORSKI

Ze względu na indywidualne podejście do każdego projektu, dużą wagę przywiązujemy do sprawowania nadzoru nad wykonawstwem.

Wspieramy Inwestora na każdym etapie budowy występując również w jego imieniu jako inwestor zastępczy.

W 2017r. rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi developerskie, co w pełni dało nam możliwość realizacji naszych pomysłów.

Naszą pierwszą inwestycją jest OSIEDLE CHOPINA, które tworzą indywidualnie zaprojektowane segmenty w zabudowie szeregowej.

Osiedle jest w trakcie realizacji,a pierwsi mieszkańcy już odebrali klucze do swoich wymarzonych domów.

PORTFOLIO

ZESPÓŁ

Maciej Rempalski – absolwent wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej, członek Dolnośląskiej Izby Architektów, założyciel MODERN STUDIO ARCHITEKTURY. Pracowni, której nadał swój wyjątkowy, nowoczesny styl. Do projektowania podchodzi z pasją, zaangażowaniem i odwagą, czego owocem są unikatowe, przepełnione wysublimowaną estetyką realizacje.

Dagmara Młodożeniec – absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Pochodzi z rodziny utalentowanych malarzy, lecz ze sztuk plastycznych woli rysunek. Architekturze oddaje całe serce, wnosząc do projektów kobiece spojrzenie.

Joanna Jureczko – absolwentka wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Jej profesjonalizm, dbałość o szczegóły i zmysł techniczny doskonale dopełniają pracę załogi.

Anna Swadźba – Studentka wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej. Jej śmiałość projektowania w połączeniu z rozumieniem przestrzeni, zaangażowaniem i zmysłem estetycznym nadają budynkom indywidualności i charakteru.

Joanna Prokopowicz – absolwentka wydziały Architektury Politechniki Krakowskiej i Krakowskich Szkół Artystycznych. Dzięki artystycznemu spojrzeniu na świat i obrazowemu myśleniu doskonale odnajduje się w projektowaniu wnętrz i fotografii. Ponadto odpowiedzialna za wizerunek firmy w Social Mediach.

KONTAKT

MODERN STUDIO ARCHITEKTURY
ul. Wrocławska 2/2
45-707 Opole
NIP 991 023 78 15
REGON 160 189 217

BIURO +48 533 848 625

Maciej Rempalski
+48 697 227 322
maciej@modernstudio.pl
Dagmara Młodożeniec
ARCHITEKT
dagmara@modernstudio.pl
Joanna Jureczko
ARCHITEKT
joanna@modernstudio.pl

Przyjdź i spotkaj się z nami!